На день народження селища – з подарунками

1 вересня центральна святкова сцена Ворзеля, встановлена у парку біля «Уварівського дому», запрошувала гостей звуками музики та українських пісень. Цього дня Ворзель відзначав День знань та День селища. Привітати зі святами жителів та гостей Ворзеля прибули численні почесні гості, серед яких і депутат Київської обласної ради, голова громадської організації «Асоціація «Творчі ініціативи Київщини» Юрій Цікаленко.

На день народження з порожніми руками не ходять. Тож і вручив Юрій Володимирович селищному голові Олександру Венгрику для будинку культури «Уварівський дім» прекрасний подарунок — мультимедійний проектор з екраном.

А після урочистої частини усіх, хто зголоднів, частували за святковим столом, який для ворзельчан приготував Юрій Цікаленко. Щедре частування оцінили як глядачі, так і артисти. А надто раділи діти, особливо, коли побачили велетенський святковий торт з привітанням від Юрія Цікаленка. І шкода було різати таку красу, і кортіло скуштувати… Тож не дивно, що зовсім скоро торт залишився лише у пам’яті ворзельчан та на фотографіях.

 

14 вересня 2012 року «Правда України»№20