До Крюківщини – на храм і День села

27 вересня, у день храмового свята, у Хресто-Воздвиженському храмі села Крюківщина відбулася святкова Літургія з хресним ходом. Її очолив благочинний Києво-Святошинського благочинного округу отець Василій Русінка у співслужінні з настоятелем храму отцем Димитрієм Фурманцем та духовенством району.

Світлою радістю наповнювалися серця присутніх від слів щирих привітань святих отців. Так, отець Василій Русінка наставляв парафіян в усіх найскладніших випадках свого життя дивитися на Хрест Господній, бо саме в ньому — джерело сили, саме хрест символізує собою вічне життя, подароване нам Ісусом Христом.

Untitled-7

Untitled-8

Untitled-9

Настоятель храму отець Димитрій щиро дякував усім вірянам, котрі своїми працею та пожертвами працювали на ниві відродження духовності у Крюківщині та нашому краї.

До щирих привітань долучилися і почесні гості. Серед них — сільський голова Андрій Кріпак, який подарував парафії ікони Покрова Пресвятої Богородиці та Христа Спасителя, а також відомий благодійник — Юрій Цікаленко, котрий подарував храму напрестольний хрест. Іще одним подарунком від Юрія Володимировича для усіх парафіян стало смачне частування, про яке він подбав того дня.

А 6 жовтня жителі Крюківщини знову зібралися разом, цього разу вже у сільському парку ім. А. Шевченка, — щоб відсвяткувати День села. Веселе дійство охопило усю територію парку, де лунала музика, гралася дітвора, зі сцени линули святкові привітання, а біля численних столиків пригощалися крюківщинці. Бо й було чим. Адже Юрій Цікаленко долучився і до святкування Дня села, а відтак приготував велику гостину для його жителів, де були і смачні наїдки, і солодощі, і великий красивий торт.

Серед багатьох привітань, які линули цього дня зі сцени, виступ Юрія Цікаленка, підкріплений святковими подарунками, жителі Крюківщини зустріли щирими оплесками. Адже Юрій Володимирович з нагоди свята вручив подарункові сертифікати: на нові стільці для актової зали Крюківщинської ЗОШ її директору та на два нові велосипеди для поштарів — начальнику місцевого поштового відділення.

 

13 жовтня 2012 року «Правда України» №27