Білогородка зустрічала гостей

29 вересня жителі Білогородки весело та дружно відсвяткували День села. Приємні несподіванки з нагоди свята розпочалися ще вранці. Тут, в центрі села, просто неба розгорнулися спортивні змагання з футболу, в яких взяли участь три команди, та відкритий чемпіонат з боксу, який зібрав до Білогородки близько 90 спортсменів з Борисполя (3 команди), Бородянки (2 команди) та по одній команді з Макарова, Вишневого, Боярки та Білогородки.

— Це було справжнє свято спорту, — розповідає ідейний натхненник проведення турніру, тренер спортивного клубу «Олімп-5» з Білогородки Абдураїм Рискулов. — За допомогу у проведенні чемпіонату ми висловлюємо щиру вдячність депутату Київської обласної ради та заслуженому тренеру України Юрію Цікаленку. Мені, як жителю Білогородки, особливо приємно, що саме мої земляки вибороли ІІ місце у командному заліку.

Untitled-10

За словами Абдураїма Ташієвича, того дня сталася іще одна хвилююча подія.

— У нашому клубі займається інвалід дитинства Богдан Остапчук, — продовжує тренер. — Хлопчик вчиться у 5-му класі і, як усі діти, швидко росте. Тільки протез ноги залишається без змін. Тому й зробили того дня юному боксеру подарунок — Юрій Цікаленко вручив сертифікат на виготовлення нового протеза для Богдана Остапчука.

Отримав подарунок від Юрія Володимировича і спортивний клуб «Олімп-5»

— 20 комплектів спортивного обмундирування (шоломи та рукавички).

Після вручення нагород і дипломів переможцям та призерам змагань — цю місію виконав організатор турніру Юрій Цікаленко — на усіх спортсменів чекало смачне частування.

Тим часом на місці, де зранку відбувалися спортивні змагання, розгорнулося святкування Дня села з яскравою концертною програмою та виступами численних гостей.

Серед них і заслужений тренер України, благодійник — Юрій Цікаленко. Звісно, не обійшлося без приємних сюрпризів — виступу відомої боярської співачки Ольги Шаніс та святкового частування для усіх охочих скуштувати різноманітної смакоти. Про це подбав також Юрій Цікаленко.

 

13 жовтня 2012 року «Правда України» №27