Магазину «Ветеран» передано холодильник

3 жовтня до магазину «Ветеран», що знаходиться в історичній частині Боярки, по вулиці В. Самійленка, з подарунком — холодильником — завітав депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко, де його зустрічали численні жителі міста. Магазин «Ветеран» — один серед кількох торговельних закладів, що входять до мережі соціальних магазинів. Тут продають продукти за собівартістю громадянам пільгових категорій, ветеранам та пенсіонерам. І, зокрема, свіже молоко.

DSCF3686

DSCF3689

На жаль, у магазині не було холодильника для зберігання молока, а Юрій Володимирович зроби так, що обслуговування пенсіонерів та ветеранів стало кращим.

Користуючись нагодою, Юрій Володимирович щиро привітав жителів міста з Днем людей похилого віку.

— Мені не подобається ця назва, — говорив Юрій Цікаленко, звертаючись до присутніх ветеранів та пенсіонерів, — мені більше імпонує словосполучення — «людина поважного віку». Бо ви усі заслуговуєте на щиру повагу і турботу з боку суспільства, адже усе, що ми нині маємо — це результат вашої праці.

В свою чергу, учасники зустрічі дякували Юрію Цікаленку за подарунок. Загалом зустріч відбулася у теплій атмосфері, адже люди поважного віку відчули турботу про себе не на словах, а на ділі.

 

13 жовтня 2012 року «Правда України» №27