Надано допомогу на лікування Святослава

Родина Лариси та Богдана Приходьків живе у Вишневому. Так вже сталося, що з трьох діток, яких Господь послав у цю родину, двоє — інваліди дитинства та потребують постійного посиленого догляду та лікування. Старша донечка Даша, слава Богу, цілком здорова. Середня — Софійка має вади зору. Найменший син Святослав, якому всього 1 рік і 2 місяці, має вроджену косорукість і вади слуху. У восьмимісячному віці хлопчику зробили операцію, завдяки якій він тепер може чути на одне вухо. Але вроджені вади рук не дозволяють дитині нині нормально розвиватися фізично.

Untitled-12

Зазвичай, родини, у яких виховуються діти з вадами здоров’я, змушені самотужки вирішувати свої проблеми. Але існують винятки, адже на світі є добрі люди. Один із них — Юрій Цікаленко, котрий дізнавшись про цю родину, відгукнувся і надав матеріальну допомогу на лікування маленького Святослава.

— Вони у нас всі дуже розумні та хороші, — говорить мама хлопчика Лариса. — І ми щиро прагнемо, щоб наші діти росли та розвивалися. У ме! не немає слів, щоб висловити вдячність Юрію Цікаленку за його доброту та милосердя.

 

13 жовтня 2012 року «Правда України» №27