У ДНЗ «Теремочок» відремонтовано систему опалення

Цими днями за підтримки Юрія Цікаленка відремонтовано систему опалення у ДНЗ «Теремочок», що у Вишневому. Напередодні початку опалювального сезону — це надзвичайно добра новина для вихователів, вихованців дитячого садочка та їхніх батьків.

— У 2007 році у нашому дитсадку було частково замінено опалювальне обладнання, — розповідає завідуюча ДНЗ «Теремочок» Олена Буханенко. — Нам тоді поставили сучасні радіатори, але вони, на жаль, не витримували високого тиску, що відбувалося щоразу під час запуску опалення. Усі ці роки доводилося якось викручуватися, «латати» батареї, ставити хомути. А в умовах дитячого садка це досить небезпечна справа, адже від великого навантаження на систему у будь-який момент може статися аварія.

Untitled-14

За словами Олени Василівни, лише минулої зими від постійних аварій вийшло з ладу 23 батареї. Тому вона звернулася по допомогу до відомого мецената, депутата Київської обласної ради Юрія Цікаленка.

— Я вже не перший рік знайома з цією людиною. У 2010 році він подарував нашому дитсадку мультимедійний проектор, який вже неодноразово добре прислужився нам у роботі. Тому не сумнівалася, що він відгукнеться. Не очікувала тільки, що настільки швидко — вже за день після озвучення проблеми до дитсадка привезли нові радіатори.

 

13 жовтня 2012 року «Правда України» №27