Відбувається ремонт під’їздів

Удвох під’їздах будинків №10 та №14 по вулиці Паризької Комуни завершується ремонт. Цю роботу організував Юрій Цікаленко спільно з працівниками міського комунального господарства.

Ще пахне свіжа блакитна фарба, якою після виконання внутрішніх робіт пофарбували вхідні двері до під’їзду будинку №17 по вулиці Гагаріна.

Untitled-18

Жителі будинків по вулиці Паризької Комуни вражені. «У нашому під’їзді 23 роки не робили ремонт, — говорить місцева жителька Олена Данилівна. — Юрій Цікаленко настільки швидко зреагував на наше прохання, що ми навіть не очікували. І особливо приємно, що роботу працівники роблять дуже старанно. Уже розшили та зашпаклювали усі багаторічні тріщини та пошкодження на стінах. Ось сьогодні чекаємо, що привезуть фарбу і робота продовжиться», — говорить жінка. У сусідньому будинку під’їзд не ремонтували ще довше — 25 років. Тут також вже підготовлено стіни під фарбування. А це означає, що можна зрушити з місця неповоротких комунальників, можна зробити конкретну справу для конкретних людей.

 

13 жовтня 2012 року «Правда України» №27