У Вишневому збудують недільну школу

У неділю, 30 вересня, парафіяни та настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Взыскание погибших», що у Вишневому, отримали добру звістку. Її приніс благочинний Києво — Святошинського благочиння отець Василій Русінка за дорученням депутата облради Юрія Цікаленка.

— Юрій Володимирович довідався, що у настоятеля вашого храму архімандрита Іларіона є намір добудувати на території храму церковний будинок, де в майбутньому зможе працювати недільна школа, а також дзвіницю. Як людина віруюча та щиросерда, він вирішив до лучитися до цієї доброї справи. Тож просив передати вам, дорогі парафіяни, що він готовий надати посильну допомогу для реалізації цього проекту і допомогти з придбанням будівельних матеріалів. Тож в особі Юрія Цікаленка ви придбали доброго помічника, котрий всіляко допомагатиме вам.

Untitled-24

Untitled-25

Архімандрит Іларіон подякував благочинному за добру новину та запросив усіх діток завітати до підвального приміщення, де нині працює недільна школа, на перегляд вистави. І повідомив, що на малечу там чекає приємний сюрприз від Юрія Цікаленка — великий торт.

До речі, парафія на честь ікони Божої Матері «Взыскание погибших» на теренах Вишневого існує з 2000 року, її створив отець Костянтин, який трагічно загинув три роки тому. Саме з того часу тут служить настоятелем архімандрит Іларіон. Недільною школою при парафії керує Мари на Сидорова.

Того дня маленькі учні недільної школи залюбки дивилися виставу про народження Ісуса Христа, а разом із ними батьки. Таке церковне виховання, безперечно, приносить користь юним душам. І дуже тішить те, що знаходяться люди, котрі опікуються будівництвом нових храмів та недільних шкіл.

 

13 жовтня 2012 року «Правда України» №27