Стартувала акція страхування дітей від нещасних випадків

Символічно, що одразу після охрещення немовлят відбулася іще одна подія. Отець Василій відслужив молебень на початок доброї справи — страхування від нещасних випадків 30 тисяч юних жителів Києво-Святошинського району та Ірпінського регіону, яке ініціював депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко.

Untitled-35

Untitled-36

Вже наступного дня було підписано поліси страхування на вихованців Київського обласного спеціалізованого будинку дитини. Юрій Цікаленко прибув до дітей з подарунками — іграшками та фруктами. І приїхав не сам, а зі своєю дружиною Тамарою та трьома із чотирьох власних дітей. Цікаво, що свій перший візит до дитячого будинку ще у минулому році Юрій Цікаленко зробив також зі своєю дружиною, яка всіляко підтримує чоловіка на шляху благодійництва.

— Я ініціював цю акцію, після того випадку, як в населених пунктах територіальної громади були встановлені небезпечні для здоров’я дітей ігрові майданчики, — розповідає благодійник Юрій Цікаленко. — Тож, щоб наші діти не постраждали від подібного прикрого випадку було вирішено застрахувати від нещасних випадківюних мешканців.

Вважаю символічним те, що першими поліси страхування від обраної нами страхової компанії отримали вихованці цього дитячого будинку, — наголосив Юрій Цікаленко.

 

29 вересня 2012 «Правда України» №23

источник Рейтинг Форекс