Неймовірний подарунок до Дня міста

Цьогорічне святкування Дня міста боярчанам запам’яталося як традиційними заходами, так і незвичайними подарунками. Серед них ті, про які подбав відомий благодійник, депутат Київської обласної ради — Юрій Цікаленко, який взяв участь в урочистостях з нагоди Дня міста. Вони, за традицією, розпочалися у військовому ліцеї ім. І. Богуна і продовжилися святковою ходою вулицею Хрещатик від ліцею до парку Перемоги.

Під час свого виступу Юрій Цікаленко щиро привітав громаду міста зі святом.

— Моє знайомство з Бояр-кою розпочалося у Боярському краєзнавчому музеї, де я довідався про славні сторінки історії міста та його жителів. Тож сьогодні запрошую на цю сцену директора Боярського краєзнавчого музею Любов Кравченко. Я довідався, що музей давно мріяв мати у своїй колекції цю річ.

Після цих слів Юрія Володимировича під оплески винесли на сцену… справжній старовинний грамофон.

— Це неймовірний подарунок для міста, — не змогла стримати слів вдячності та захоплення Любов Федорівна. — Адже Боярка здавна була улюбленим місцем для відпочинку киян, про що нині нагадує дачна архітектура, що подекуди збереглася по вулиці Хрещатик. Тож я щиро дякую вам, Юрію Володимировичу, за таку увагу до міста та його жителів. Адже це — подарунок для усіх нас.

А взагалі я вважаю знаковими ваші слова про знайомство з містом, яке розпочалося саме з музею. Це свідчить про вашу повагу як до Боярки, так і до її жителів, — наголосила Любов Федорівна.

Та на цьому сюрпризи не закінчилися. Під щирі оплески на сцену вийшла представниця громади міста, яка отримала подарунковий сертифікат на дитячий майданчик, встановлений з нагоди Дня міста біля будинку 134-а по вул. Білогородській.

Багате частування привабило значну частину усіх боярчан, присутніх на святі, до щедрого столу. Про це також подбав саме Юрій Цікаленко. Біля намету, де облаштувалися досвідчені аніматори у костюмах казкових персонажів розважали малечу, там же можна було безкоштовно пригоститися солодкою ватою. А на довершення святкового бенкету для боярчан було розрізано на сотні шматочків величезний 40-кілограмовий торт.

Свято продовжувалося конкурсом краси та концертом, у якому до речі, для земляків співала Ольга Шаніс — її виступ став іще одним подарунком боярчанам до свята.

 

29 вересня 2012 «Правда України» №23