Петропавлівка відсвяткувала День народження

Незабутнє шоу за участю давньослов’янських богів та цілком реальних і вельми поважних гостей відбулося 14 вересня у Петропавлівській Борщагівці. Адже громада тут святкувала День села.

Дійство розпочалося з гуркотіння, яким супроводжувався політ невеличкого літачка з величезним плакатом — «Петропавлівській Боршагівці — 515!» та висадкою повітряного десанту прямо на стадіоні, котрий став епіцентром свята.

За традицією, захід відкрив сільський голова Олексій Кодебський. Він щиро привітав земляків із Днем села та храмовим святом, детально зупинився на здобутках громади, подякував усім за любов до рідного краю та власний внесок у розбудову села. Окремо прозвучали слова вдячності на адресу усіх, хто долучився до організації цьогорічного святкування Дня села. Цього дня відбулося вручення відзнак почесним громадянам села. Ними стали Юрій Якубовський та Галина Дудар.

З особливими подарунками вийшов на святкову сцену депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко. Він вручив завідуючій ДНЗ Петропавлів-ської Боршагівки Раїсі Горошко подарункові сертифікати на дитячий майданчик, встановлений на території села, та варочний котел для приготування перших страв, переданий дитячому садку. А напередодні свята Юрій Цікаленко з подарунками завітав і до медичної амбулаторії, куди також передав різноманітне обладнання, медикаменти і навіть два комплекти зимових та літніх шин для машини.

Під час свята відбулося традиційне вручення паспортів мешканцям села, котрим цього дня виповнилося 16 років, вшанування найстарших та наймолодших односельців та інші традиційні віншування.

Численні гості вітали петропавлівців зі святом. Тим часом усі охочі частувалися біля святкового столу, який влаштував для громади Юрій Цікаленко. Фрукти і солодощі, бутерброди та інші наїдки і, нарешті, велетенський святковий торт стали неймовірно смачним доповненням свята. До речі, цього торта в урочистій обстановці винесли до святкової сцени і презентували усім присутнім у сяйві феєрверку.

Концертна програма розпочалася вогняним шоу, продовжилася виступами місцевих колективів та виконавців, а завершилася виступами справжніх зірок, серед яких — Гарік Кричевський та Ольга Шаніс. До речі, її виступ став іще одним подарунком громаді   від Юрія Цікаленка.

У святковій програмі знайшлося   місце   і   для   виступу юних вихованців дитячого будинку «Колиска дитячої надії», які підготували пісенно-хореографічну композицію. Було того дня чимало й інших приємних моментів та сюрпризів.

Завершилося святкове дійство молодіжною дискотекою та святковим феєрверком, що накрив усе село яскравими гронами сяйва.

 

29 вересня 2012 «Правда України» №23