Прощавайте, одвічні калюжі!

Принаймні перший крок до цього по вулицях Зеленій, Франка, Комсомольській та провулку Зеленому, що в Боярці, вже зроблено. Це сталося у відповідь на звернення мешканців міста до депутата Київської обласної ради і відомого мецената – Юрія Цікаленка.

Впродовж кількох днів тут відбувалися роботи по благоустрою вулиць.

— Спочатку за допомогою грейдера було вирівняно дорожнє полотно, — розповідає житель міста Костянтин Лупич. — А сьогодні за сприяння Юрія Володимировича найбільш проблемні ділянки дороги засипано щебенем. На звук працюючого грейдера, який старанно розтягує щебінь по вулиці, виходять її жителі.

Олена Назарова з онуком Глібом спостерігають за роботою техніки.

— Це дуже добре, що нарешті засипали цю яму, — говорить жінка.

— У нас тут постійно збиралася вода, — додає пані Раїса, котра також вийшла на вулицю, щоб подивитися, що відбувається.

—      А там трохи далі, по вулиці Зеленій незабаром буде встановлено дитячий майданчик, —коментує Костянтин Лупич. — За сприяння Юрія Цікаленка ділянку під майбутній майданчик вже підготували і навіть засипали білим пісочком.

Untitled-45

Untitled-46

За словами Олени Назарової, дитячого майданчика в цій частині міста не було зроду, хоча він тут дуже потрібен.

—      На нашій вулиці є родини, в яких виховується по четверо діток, а гуляти їм ніде, — говорить пані Олена. Тим часом маленький онук вже тягне бабусю за руку — хлопчику хочеться побачити, як щебінь від руху грейдера вкриває дорогу рівним шаром.

До речі, наступного дня аналогічні роботи з благоустрою вулиць відбулися й в Ірпені. Тут на прохання жителів вулиць Української та 74-ї — Стрілкової дивізії за сприяння Юрія Цікаленка також було засипано ями та вирівняно проблемні ділянки дороги.

— Під час відвідин храму Святої Живоносної Трійці, що в Ірпені, 19 вересня, до мене звернулася одна жіночка — Ганна Федосіївна, — говорить Юрій Цікаленко. — І дуже просила зробити дорогу доступною для пересування простій людині. Бо через глибокі вибоїни це було дуже складно. Я не міг проігнорувати це прохання, тому відгукнувся. Сподіваюся, що тепер людям буде зручніше ходити цими вулицями, — зауважив Юрій Володимирович.

 

29 вересня 2012 «Правда України» №23