Святкові барви Ірпеня

Цьогорічне святкування Дня міста, як ніколи видалося яскравим та видовищним. Традиційно урочистості розпочалися в центрі міста на вулиці Шевченка, напроти міської ради, де Ірпінчан вітали міський голова Володимир Скаржинський та численні шановні гості, серед яких і депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко.

Його привітання було дуже теплим та щирим. Та ще й підкріплене приємними та потрібними подарунками.

— Мені дуже подобається Ірпінь та його жителі, — говорив Юрій Володимирович. — Тут живуть добрі, працьовиті та мудрі люди, котрі дуже люблять своє місто. Тож мені хочеться зробити так, щоб Ірпінь був комфортним місцем для вас. Тому запрошую на цю сцену керівника комунального підприємства КЖЕП «Ірпінь» Валентину Лаврик для отримання ключів від автомобіля «Газель-Дует», який віднині допомагатиме аварійній бригаді вчасно надавати допомогу ірпінчанам у разі необхідності.

У цей момент під щирі оплески по вулиці проїхав автомобіль, прикрашений кольоровими кульками. Наступною на сцену вийшла директор ЗОШ №12 Валентина Антоненко, якій Юрій Цікаленко вручив сертифікат на покриття для футбольного поля, що знаходиться на території школи.

Урочиста частина продовжилася й іншими хвилюючими моментами — привітанням молодят, які цього дня стали на шлюбний рушник, подружніх пар, які вже піввіку пройшли разом рука об руку. Життя міста та його жителів у всій його багатогранності того дня було у центрі уваги. А щоб свято стало по-домашньому затишним і теплим, Юрій Цікаленко разом зі своєю командою подбав про безліч приємних сюрпризів. Одним із них стало масштабне частування усіх Ірпінчан, присутніх на святі. Пиріжки і бутерброди, фрукти і солодощі, і, звісно, великий смачний торт, без якого не обходиться жодне свято за участю Юрія Цікаленка, приваблювали Ірпінчан до намету, де порядкували представники громадської організації «Асоціація Творчі ініціативи Київщини». Тут же малечу розважали аніматори — працівники групи компаній «Ківі», що спеціалізуються, зокрема, і на організації масових заходів. «Нам дуже приємно співпрацювати з Юрієм Цікаленком, — говорить керівник компанії Анна Яковлева. — Адже Юрій Володимирович щиро прагне подарувати дітям радість. Ось бачите, як стараються наші аніматори!?»

Після обіду центр святкування перемістився до парку Перемоги, де продовжилися народні гуляння з нагоди Дня міста. На сцені розгорталося яскраве пісенно-хореографічне дійство, де своїми творчими здобутками ділилися місцеві виконавці, а також численні гості.

Надзвичайно емоційним та яскравим був виступ фіналістки проекту «Голос країни» Ольги Шаніс, разом з якою співали діти і дорослі, а дехто навіть підтанцьовував. До речі, виступ Ольги став музичним подарунком Ірпеню від Юрія Цікаленка.

Одним з місць, де постійно спостерігався жвавий рух, був намет Юрія Цікаленка, де продовжувався святковий бенкет для ірпінчан. Учасниці народного вокального ансамблю «Чарівниця» Дарницького будинку культури під керівництвом Юрія Балджі розважали ірпінчан веселими запальними народними піснями. Під такий супровід навіть пиріжки та солодощі здавалися ще смачнішими. А що вже говорити про мисливську юшку, над якою невтомно чаклував Віктор Леснік. Але про юшку варто розповісти окремо, що ми неодмінно зробимо трохи пізніше. Тим часом над Ірпенем небо трохи набурмосилося, і почав накрапати дощ. І ви думаєте, що свято на цьому припинилося? А ось і ні. Навіть навпаки. Адже ближче до вечора біля святкової сцени, де ні на хвилину не вщухав святковий концерт, почали збиратися шанувальники творчості співачки Альоші — іще одного музичного подарунка до Дня міста від Юрія Цікаленка. Шалені оплески та святкове піднесення, трепет від прекрасного голосу Альоші та сяйво феєрверку, яке накрило Ірпінь вогняними парасольками, таким був апогей свята.

 

29 вересня 2012 «Правда України» №23