«Поле –просто клас!»

Це сталося! Урочисте відкриття футбольного майданчика на території ЗОШ №12 відбулося 25 вересня у присутності школярів, вчителів та адміністрації навчального закладу.

Нагадаємо передісторію події. Під час відвідин цієї школи до Юрія Цікаленка надійшло звернення з проханням відремонтувати футбольний майданчик — улюблене місце для тренувань юних спортсменів. Від тривалої активної експлуатації футбольне покриття стало непридатним для безпечного використання.

Під час тих відвідин Юрій Цікаленко пообіцяв дітям, що відремонтує майданчик, а також особисто приїде на його відкриття. І свою обіцянку, як завжди, він виконав.

Школярі на чолі з директором навчального закладу Валентиною Антоненко вишикувалися на новенькому штучному зеленому покритті майданчика. Отець Володимир, настоятель храму Георгія Побідоносця, будівництвом якого, до речі, також опікується Юрій Цікаленко, розпочав урочистості молебнем на освячення майданчика. Слова молитви за тих, хто займатиметься тут, і за тих, хто зробив цю добру справу, линули до неба. І з крапельками святої води падали на усміхнені обличчя хлопчаків, їхніх вчителів та на штучний газон, який тепер сильніше за потужний магніт витягатиме хлопців на тренування.

—      Мені було приємно зробити вам такий подарунок, — взяв слово винуватець події Юрій Цікаленко. — І я щиро прагну, щоб він добре служив вам на здоров’я душі і тіла. І невипадково ми почали нашу зустріч з молитви.

Я хочу порадити вам усі свої справи починати з молитви так, як ми сьогодні це зробили. Щоб наші вчинки були корисними людям та приємними Богу, — наголосив Юрій Володимирович.

—      Дякуємо! — Пролунав радісний хор усіх присутніх у відповідь на слова Юрія Цікаленка, який за такий короткий час зміг стати для ірпінчан справжнім другом.

Завершилися урочистості солодким акордом у вигляді великого торта. Ці торти, до речі, мабуть іще пам’ятають численні ірпінчани, котрі мали змогу святкувати День міста разом із Юрієм Цікаленком.

А хлопці, скуштувавши солодкого, почали гуртуватися у футбольні команди. Адже на кожну таку п’ятірку чекали ще й інші подарунки — футбольні м’ячі. Отримавши такі жадані презенти, хлопці бігом мчали до нового майданчика, щоб випробувати його на ділі.

А на запитання про якість оновленого майданчика, захоплено відповідали: «Поле — просто клас!».

— Це чудовий подарунок для наших школярів, — підтвердила загальний настрій вчитель Люд¬мила Мариношенко. — Хлопчаки з мого класу не пропускають жодної перерви, так люблять поганяти м’яча. А тут — такі прекрасні умови.

Вже наступного дня на цей майданчик чекало перше серйозне випробування — тут мали відбутися міжшкільні змагання з футболу. А виграють на них незалежно від результатів гри усі. Адже майданчик відтепер перейшов у повне володіння юних футболістів. Грайте на здоров’я!

 

 

29 вересня 2012 «Правда України» №23