Смачне свято з принцом і принцесою

Яскравим дитячим святом, яке відбулося 16 вересня, завершилося святкування Дня Ірпеня. Наступного дня після основних урочистостей майдан, що знаходиться навпроти мерії по вулиці Шевченка, зайняли діти та підлітки. Адже для них організатори, один з яких депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко, приготували безліч приємних сюрпризів.

В тім, не тільки дітвора святкувала цього дня — молоді та старші ірпінчани із задоволенням підходили до вже знайомого намету, де господарювали представники від Юрія Володимировича, як завжди, гостинні та люб’язні.

— Скільки живу в Ірпені, та взагалі за свій вік не пам’ятаю, щоб нас так нагодували, — говорить 73-річна жителька міста Віра Володимирівна.

Тим часом біля намету розгортається феєричне дійство — тут з дітьми грається не абихто, а особа королівської крові — принц Людовік 77 власною персоною. Йому допомагає принцеса Валері. Різноманітні конкурси та забави згодом від намету перемішаються на головну святкову сцену. Тут до забав долучаються і діти, і їхні батьки. Принц, виявляється, вміє добре грати на гітарі та співати, а юні ірпінчани залюбки відгадують мелодії улюблених дитячих та Інших популярних пісень. Звісно, не обходиться без призів, про що подбав Юрій Цікаленко. А розваги все продовжуються і ось юні учасники повторюють за принцом та принцесою рухи справжніх королівських танців, кавалери роблять галантні поклони, а дами — реверанси під захоплені оплески глядачів.

Повітряний волейбол змусив щічки малечі розчервонітися від азарту, адже змагалися між собою дві команди: хлопчиків під назвою «Динаміт» та дівчаток під назвою «Чарівниці». А правила були зовсім не складні — виграє та команда, у якої після сигналу залишилося якомога менше повітряних кульок. Ох і старалися команди, але перемогла, як завжди, дружба. І зрозуміло, що усі без винятку діти отримали подарунки.

А ще ж на учасників свята чекало кулінарне шоу «Ірпінський млинець», і довелося глядачам попрацювати на славу — адже усі млинці потрібно було… з’їсти. Втім, виявилося що це завдання не таке вже й важке — бо дуже вони смачними були.

 

29 вересня 2012 року «Правда України» №23