Подарунок для Каріни Решетньової

Коли до школи приїздить така людина як депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко, це завжди добре. Адже він, як ніхто інший, розуміє проблеми, з якими стикаються освітні заклади.

Тож директор ЗОНІ №17 м. Ірпеня Віталій Дерев’янко зустрів гостя дуже тепло. Адже й привід для візиту був особливим. Річ у тому, що до Юрія Цікаленка надійшло звернення від соціального педагога цієї школи Раїси Підтілок, у якому вона дуже просила допомогти дівчинці, хворій на ДЦП, на

ім’я Каріна Решетньова, учениці ЗОШ № 17 — забезпечити дитину ноутбуком. Саме до кабінету директора для отримання подарунка завітала Раїса Миколаївна.

CF2764

— Це дуже несподівано — так швидко отримати відповідь на своє звернення, — хвилюючись говорить соціальний педагог. — Уявляю, як зрадіє Каріна! Це дуже старанна учениця. І хоча вона через хворобу навчається вдома, робить успіхи і дуже хоче вчити ся. Тому цей подарунок їй просто необхідний. Від імені Каріни та її батьків, щиро дякую вам за допомогу, — не могла стримати емоцій пані Раїса.

Користуючись нагодою, директор школи Віталій Дмитрович озвучив проблему школи. Річ у тому, що після ремонту спортивної зали, її необхідно обладнати спортивним інвентарем. Юрій Цікаленко оглянув спортзал.

— Я завжди намагався працювати заради того, щоб діти мали змогу займатися фізкультурою та спортом, — зауважив Юрій Цікаленко. Тому пообіцяв надати допомогу: встановити шведську стінку, баскетбольні шитки та обмежувальну сітку на вікна.

 

29 вересня 2012 року «Правда України» №23