До Дня Горенки — подарунок спортсменам

Ближче до вечора наповнився жителями села майдан біля Горенської сільської ради. Звуки музики та добрих побажань линули зі сцени. Вручалися подарунки та подяки, усміхалися люди на сцені і біля неї. Адже День села буває лише раз на рік. І це — найвдаліший час, щоб пригадати минулий рік та подякувати усім, хто долучився до розвитку рідного села.

Сільський голова Анатолій Драпей дякує односельцям за любов до рідного села, відзначає кращих земляків подяками. Виходять на сцену й інші промовці. Серед них — депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко.

— Мені дуже приємно перебувати сьогодні серед вас, — говорить Юрій Володимирович, — та вітати із таким добрим та світлим Днем, який поєднав у собі два свята: Різдво Пресвятої Богородиці та День села Горенки. У вас в селі дуже багато молоді. А я щиро хочу, щоб молоді люди були здоровими, освіченими та розвиненими духовно та фізично. Знаю, що у вашому селі діє спортивна секція. Тож запрошую піднятися на цю сцену її керівника Сергія Травянка для отримання сертифікату на нові тренажери для секції. Зі святом вас, дорогі горенці, з Днем вашого села!

Добрі побажання на адресу громади звучали того дня щедро і часто. І все навколо сприяло доброму святковому настрою. І гарний концерт за участю маленьких та великих зірок і зірочок. Одна із них — фіналістка національного відбору конкурсу «Євробачення- 2012» та проекту «Голос країни» Ольга Шаніс. До речі, Оля того дня музично-пісенними подарунками вітала жителів Горенки, Дмитрівки та Горенич. Її виступ відбувся за сприяння відомого благодійника, депутата Київоблради Юрія Цікаленка.

Крім музичних подарунків, громада Горенки отримала від Юрія Цікаленка щедре частування для усіх учасників заходу та веселі розваги для сільської малечі.

 

29 вересня 2012 року «Правда України» №23