Дмитрівська сільрада храмувала на першу та другу Пречисту

28 серпня громада Капітанівки святкувала храмове свято — день Успіння Пресвятої Богородиці. Адже Свято-Успенський храм, збудований при дорозі Київ-Житомир, вже давно став візитівкою Дмитрівської сільської ради. Як і годиться, свято розпочалося Літургією, її очолив настоятель храму протоієрей отець Володимир.

Численні парафіяни, серед яких були присутні сільський голова Тарас Лідич та депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко, з благоговінням слухали розповідь настоятеля про святе і праведне життя Богородиці та про її Успіння.

Після завершення богослужіння гість Юрій Цікаленко вручив отцю Володимиру храмову ікону Успіння Пресвятої Богородиці. У свою чергу і настоятель храму, і сільський голова висловили щиру вдячність Юрію Володимировичу за допомогу в організації святкової трапези для парафіян храму.

Втім, від Першої до Другої Пречистої Дмитрівська сільська рада жила в очікуванні свята. Адже на території ради декілька сіл. Іще однією перлиною християнства є й храм на честь Різдва Пресвятої Богородиці, що у Дмитрівці. Саме сюди прибув 21 вересня депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко.

Привітавши настоятеля парафії отця Сергія з храмовим святом, він вручив священику подарунок — ікону. У свою чергу, отець Сергій щиро подякував дорогому гостю за турботу, адже святкова трапеза у Дмитрівці, як і в решті храмів, була організована за підтримки Юрія Володимировича.

Втім, День села — це така подія, яка має стати радісною для усіх жителів села. Про це потурбувалися організатори святкового дійства, що розгорнулося біля сцени, встановленої між будівлями сільської ради та будинку культури. Глядачі, сидячи на лавках, дивилися цікавий концерт, дітвора підкидала на величезній кольоровій тканині м’ячики разом із

аніматорами, хтось спостерігав за вправними рухами юнака, котрий довгі повітряні кульки — «ковбаски» перетворював на веселих іграшкових персонажів. А хтось із нетерпінням очікував, коли представники відомого благодійника і депутата Київської обласної ради Юрія Цікаленко, накриють святковий стіл.

— Такого ще не було, щоб нас хтось так смачно пригощав, — говорить старенька жінка зі смачним пиріжечком у руках. — Дякую тому, хто усе це приготував! Нехай Бог береже його разом із сім’єю і повертає сторицею за таку щедрість.

Тим часом Юрій Цікаленко, а саме він влаштував для дмитрівчан таке смачне свято, зі сцени щиро вітає земляків з Днем села.

— Я довідався, що Дмитрівська сільська рада потребує оновлення меблів, — говорить Юрій Цікаленко. — Тож запрошую на цю сцену секретаря сільської ради для отримання подарункового сертифіката на меблі.

А люди тим часом пригощалися різноманітною смакотою та дякували Юрію Цікаленку за відродження давніх традицій народних гулянь, у яких щедре частування було одним із найважливіших елементів. А коли для усіх присутніх заспівала відома співачка Ольга Шаніс, до сцени винесли іще один подарунок дмитрівчанам від Юрія Цікаленка. Неймовірно великий та смачний торт викликав загальне захоплення та особливу радість малечі.

 

29 вересня 2012 року «Правда України» №23