Триває видача страхових полісів

Захистити здоров’я наших дітей — таку благородну мету поставив перед собою відомий благодійник і меценат — Юрій Цікаленко. Адже наша любов та опіка, на жаль, не може захистити їх у той час, коли ми на роботі. Саме з цією метою було задумано реалізувати одну з наймасштабніших акцій в Україні щодо страхування дітей від нещасних випадків.

— З цією метою ми обрали одну з найкращих страхових компаній, яка входить до п’ятірки лідерів на страховому ринку України, — розповідає Юрій Цікаленко. — Дуже приємно, що цю ініціативу схвально сприйняли освітяни та батьки дітей нашого регіону.

До гуманітарного ліцею — з подарунками

Після ЗОШ №18 — Юрій Цікаленко завітав до гуманітарного ліцею, що знаходиться в Коцюбинському. Тут гостей зустрічав пед. колектив на чолі з директором навчального закладу Тамарою Нетягою.

Під час першого візиту до ліцею Юрію Цікаленку було озвучено, що заклад дуже потребує допомоги — тут немає апаратури для озвучення масових заходів. Саме цей подарунок став неочікуваною радістю для Тамари Анатоліївни.

— За ці роки ми вже звикли, що, зазвичай, люди дуже рідко тримають своє слово, — зауважила Тамара Нетяга, здивована оперативністю Юрія Цікаленка.

Наступним приємним моментом стало вручення страхових полісів учням гуманітарного ліцею, які після підписання були передані директору закладу.

Юні спортсмени з Коцюбинського – під захистом

Приємна подія цими днями сталася у селищі Коцюбинському. Сюди до ЗОШ №18 завітав депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко разом з представником страхової компанії Директор школи Ігор Лошицький тепло зустрів гостей та познайомив їх з вчителями та батьками дітей, котрі з нетерпінням очікували на отримання полісів. І ось хвилюючий момент — необхідні документи підписано та вручаються Ігорю Івановичу.

— Сьогодні вручено поліси, якими захищено 146 юних спортсменів — вихованців   ДЮСШ   та   учнів   ЗОШ №18, — коментує подію Юрій Володимирович. — Але щиро зичу дітям здоров’я. І нехай ці поліси краще не

спрацюють. Головне — знати, що у разі травми чи хвороби дитини, батьки можуть розраховувати на фінансову підтримку від страхової компанії,   яка допоможе якомога   швидше вилікувати дитину.

—      Ми щиро дякуємо вам за увагу та реалізацію такої потрібної справи.— І вчителі, і батьки дуже схвильовані масштабністю справи, розпочатої вами.

Піклування про учнів ЗОШ №1

Вручення страхових полісів на учнів ЗОШ №1 м. Ірпінь стало приємною подією для педагогічного колективу на чолі з директором закладу Тетяною Вдовушкіною. В урочистій обстановці Юрій Цікаленко та представник страхової компанії підписали документи і вручили їх Тетяні Костянтинівні.

—      Сьогодні ви отримуєте поліси на половину учнів, які навчаються у школі, — говорить Юрій Цікаленко, — але підготовка документів решти школярів продовжується і невдовзі завершиться. А я хочу побажати учням здоров’я та успіхів у навчанні. Щоб вони зростали здоровими та розумними.

—      Ми всі знаємо, що людське життя цілком знаходиться в руках у Господа, — з напутнім словом звернувся до присутніх настоятель храму Георгія Побідоносця отець Володимир, — але це не означає, що можна легковажно ставитися до свого здоров’я. Нашим дітям слід прищеплювати здоровий спосіб життя, щоб вони не мали шкідливих звичок, поменше хворіли. Ці поліси, безперечно, підсилюють захист наших дітей, але бережіть себе і своїх дітей, і нехай Господь береже нас усіх.

Директор школи Тетяна Вдовушкіна від імені усіх вчителів щиро подякувала Юрію Цікаленку за турботу про дітей та побажала йому успіхів у депутатській діяльності, щоб і надалі плідно працювати заради громади.

29 вересня 2012 року «Правда України» №23