Бібліотекарів привітали з професійним святом

30 вересня працівники бібліотек відзначають своє професійне свято. Ірпінські хранителі книжкових скарбів — не виняток. Привітати їх зі святом прибув депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко. Створенню по-справжньому святкового настрою сприяла поява великого торта — солодкого подарунка бібліотекарям від Юрія Цікаленка. Його зі щирою подякою прийняла завідуюча міської бібліотеки м. Ірпінь Антоніна Набок.

Решту подарунків колектив теж зустрів дуже радісно пилосос — щоб у бібліотеці завжди панувала чистота, принтер з ксероксом — щоб читачі бібліотеки могли отримувати додаткові послуги по копіюванню та роздруковуванню потрібних матеріалів.

Зустріч з бібліотекарями — Жанною Синичук, Лідією Діденко і Тетяною Лисович відбулася у дружній та комфортній атмосфері. Та найбільше всіх їх порадувала допомога Юрія Цікаленка, надана на придбання нових книжок. Адже для бібліотеки хороший книжковий фонд

— це основне. Читач нині вимогливий — він хоче взяти почитати щось свіже та цікаве, але з бюджету кошти на ці потреби виділяються, зазвичай, дуже скупо.

 

29 вересня 2012 року «Правда України» №23