Гра, яка не залишає байдужих

21 вересня 2012 року в с. Білогородка Києво-Святошинського району відбулася фінальна частина змагань з російського більярду «Вільна піраміда» Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області.

У змаганнях взяли участь ЗО У представників Пенсійного фонду України, апарату Головного управління та територіальних управлінь. Серед гравців також були присутні представники Ради ветеранів Пенсійного фонду України у Київській області, обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану.

Поважні судді вочевидь добре знали свою справу, тож ретельно та уважно слідкували за перебігом змагань. Адже визначити переможця серед багатьох вправних гравців — справа нелегка.

Турнір проводився в трьох категоріях — серед чоловіків, жінок та змагання пар. Звісно,були визначені переможці, але насолоду від гри отримали усі без винятку учасники турніру.

Учасників щиро привітав заступник голови Київської обласної державної адміністрації Євген Головін.

Приємним моментом для гравців у більярд став візит депутата Київської обласної ради Юрія Цікаленка, котрий прибув, щоб привітати гравців. Подарунок — цифровий фотоапарат — було вручено одному з переможців з побажанням фіксувати усі щасливі та переможні моменти.

— І нехай в усіх вас буде побільше приємних моментів та вражень, — побажав Юрій Цікаленко.

Після завершення турніру кращих гравців було відзначено медалями та дипломами Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області та обласного комітету Київської обласної професійної спілки працівників Пенсійного фонду України.

Присутні завдячили організаторам за дотримання високого рівня у проведенні заходу від самого початку і до кінця.

Імовірно, що цьогорічні змагання з російського більярду стануть початком доброї традиції, і ми будемо їх проводити у майбутньому.

 

29 вересня 2012 року «Правда України» №23