Допомога ЦТМ «Оберіг»

Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг» має надію на розширення — нещодавно розпочався ремонт підвального приміщення закладу. Це сталося після візиту депутата Київської обласної ради Юрія Цікаленка з нагоди свята для багатодітних родин, яке відбулося на початку вересня.

Того дня директор ЦТМ «Оберіг» Надія Скакодуб познайомила гостя із закладом. Юрій Володимирович, як завжди, поцікавився, чи може він чимось допомогти. І Надія Іванівна озвучила проблему, яка давно хвилює адміністрацію закладу — нестача вільного місця та велике бажання створити дітям умови для занять спортом — гімнастикою, єдиноборствами тощо.

— У підвальному приміщенні є три великі кімнати, — розповідає Надія Скакодуб. — У найбільшій я мрію облаштувати спортивно-хореографічну залу. В інших приміщеннях можна влаштувати тренажерний зал та роздягальню. Такий проект ми самотужки не потягнемо, просити кошти на це з бюджету не реально.

Юрій Цікаленко проблему вислухав та запропонував посильну допомогу. Наразі вже звільнено приміщення від зайвого ґрунту, завезено будівельні матеріали, закуплено світильники та проведено електроенергію.

Підлога в одному з приміщень вже виблискує новеньким кахлем. У другому — роботи іще тривають.

—      Ми дуже вдячні Юрію Володимировичу за допомогу. Тепер ми трохи ближче до реалізації нашої мрії, — зауважила Надія Скакодуб.

 

29 вересня 2012 року «Правда України» №23