Профінансовано видання нової книги

Нещодавно до депутата Київської обласної ради Юрія Цікаленка з незвичайним проханням звернувся житель Вишневого Володимир Корнійчук, член одразу п’яти творчих спілок — письменників, журналістів, театральних діячів, музикантів та хореографів. Володимир Петрович звернувся до депутата із проханням допомогти йому видати книгу із символічною назвою, з огляду на широкий спектр талантів автора. «Кольоромузика слова» — так називається видання, яке поки ще не побачило світ, але завдяки вчасній допомозі Юрія Цікаленка невдовзі має вийти у київському видавництві «Пульсари».

Збірка, до якої увійшов творчий доробок автора, написаний впродовж 40 років, планувалася до виходу ще влітку. Адже саме на День незалежності України Володимир Корнійчук відсвяткував свій 65-річний ювілей.

— Але через брак коштів ми не змогли це зробити, — розповідає Володимир Петрович. — Дуже прикро, але митцям нині особливо складно донести до широкого загалу свої твори. Приміром, видати книжку за рахунок держзамовлення — це майже нереальна річ. Тому допомога меценатів у такій справі вкрай важлива. Ювілейне видання Володимира Корнійчука представить читачам його новели, поезію в прозі та публікації про нього, написані іншими авторами.

Untitled-44

— Я радий, що зміг допомогти письменнику, — говорить Юрій Володимирович. — Переконаний, що без хорошої літератури та красивих якісних книжок виховати нове покоління українців-інтелектуалів практично   неможливо. Та особливо приємно, що Володимир Корнійчук — вишнівчанин та житель нашого Києво-Святошинського району, наш земляк. А мені, як людині, для якої престиж рідного краю — це не порожні слова, радісно сприяти духовному розвитку земляків.

Володимир Корнійчук з нетерпінням чекає на вихід видання. Адже для автора поява нової книги — це ніби народження дитини, коли радісне хвилювання охоплює тебе всього і ти ніби відчуваєш, як пахнуть свіжою фарбою хрусткі аркуші паперу.

—      Про Юрія Володимировича Цікаленка я прочитав у газеті тоді, коли був практично у відчаї від того, що не знав, до кого звернутися по допомогу. Прочитав — і повірив у те, що ця людина працює і до водить це не язиком, а ділом. А ще, ніби серцем відчув, що до нього можна звернутися, що він не відмовить. Побільше б у нашому парламенті саме таких депутатів, котрі працюють не язиком, а ділом, — наголосив письменник.

Для довідки: Корнійчук Володимир Петрович за фахом — театрознавець. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Національної спілки театральних діячів України, Музичної спілки України та Національної спілки хореографів України. Останні 20 років працює редактором «Української музичної газети». Автор кількох збірників творів. Лауреат багатьох літературно-мистецьких премій. Зокрема, ім. С. Гулака-Артемовського, ім. І. Нечуя-Левицького, ім. Дмитра Луценка та інших. Нагороджений медаллю «Почесна відзнака НСПУ». За свою професійну діяльність у галузі популяризації української духовної музики був нагороджений Орденом Святого Архистратига Михаїла УПЦ (КП) та іншими нагородами.

 

29 вересня 2012 року «Правда України» №23