Підтримав багатодітні родини

Жителька Коцюбинського Валентина Юдина нещодавно втратила чоловіка і залишилася з трійкою діток на руках без годувальника. Найменшій донечці всього півтора роки, синам — п’ять та вісім років. Без чоловіка родина почала терпіти страшні злидні — важко жінці самій прогодувати, одягнути та доглянути троє дітей.

Про цю нужду довідався відомий благодійник, депутат Київської обласної ради Юрій Цікаленко і, як багатодітний батько та людина з добрим серцем, відгукнувся на цей біль — передав жінці матеріальну допомогу на утримання дітей.

Валентина заплакала від вдячності, коли їй вручили гроші, адже на носі зима, а отже видатки зростуть, а тут — справжнє диво.

До речі, цими ж днями було надано матеріальну допомогу іще одній жінці з Коцюбинського — Анні Кожушко, матері чотирьох діток, найменшій дитині ще немає і року.

— Я дуже переймаюся проблемами багатодітних родин, — говорить з цього приводу Юрій Цікаленко, — оскільки добре розумію, що це таке — мати багато дітей. Жінок, котрі народжують дітей, суспільство має дуже високо цінувати, а держава — всіляко підтримувати.

 

29 вересня 2012 року «Правда України» №23