Теплий клас — у подарунок

28 вересня відбулася дуже радісна подія для класного керівника та батьків і дітей 6-В класу ЗОШ№ 18, що в Коцюбинському. Тут замінили вікна.

— Старі вікна мали по одній шибці, були такі, що торкни пальцем — і вони випадуть, — розповідає Любов Омельченко, бабуся однієї з учениць класу Віти Руденко. — Взимку у класі було дуже холодно, діти мерзли і через це часто хворіли.

За словами Любові Олексіївни, у цьому класі навчаються переважно діти з не дуже заможних родин — у багатьох із них є маленькі діти. Тож родини утримують самі чоловіки. У таких умовах «вскубнути» із сімейного бюджету навіть невеликі кошти — це дуже складно.

Untitled-42

-— Ми зверталися до одного кандидата у народні депутати, але почули у відповідь: «Вас таких багато, у нас немає грошей». А коли звернулися до депутата Київської обласної ради Юрія Цікаленка, то самі були здивовані його уважністю та оперативністю. Вже на другий день до класу прийшли майстри заміряти вікна.

У класного керівника, вчителя української мови та літератури Надії Штундаренко, взагалі не було слів, щоб висловити свою вдячність:

— Нехай вам Господь дасть сили і надалі так працювати заради людей, — дякувала Надія Володимирівна

 

29 вересня 2012 року «Правда України» №23