Свято футболу в Софіївській Борщагівці

Минулої суботи на футбольному майданчику Софіївсько-Борщагівської СЗОШ відбувся турнір. «Футбольні надії» серед сільських аматорських команд. Турнір організувала молодіжна громадська організація «Молоді регіони» за підтримки благодійника і мецената — Юрія Цікаленка.

Змагання зібрали 5 команд. Три з них представляли Софіївську Борщагівку, ще дві — Крюківщину та Петропавлівську Борщагівку.

Untitled-37

Untitled-38

— Цей турнір мав на меті дати можливість молодим командам ширше проявити себе та відшліфувати власну майстерність, — говорить голова МГО «Молоді регіони» Наталія Костина. — І нам дуже приємно, що Юрій Володимирович підтримав цю ідею.

У запеклій боротьбі виграли софіївці, але призи — подарункові сертифікати на гру у пейнтбол у клубі с. Білогородка отримали усі команди-учасниці.

Крім власне гри, яка, як і всякий футбол, мала чимало цікавих моментів, футболісти отримали змогу поспілкуватися між собою, смакуючи тортом — іще одним приємним сюрпризом для учасників турніру. Хлопці висловлювали своїх побажання щодо подальшого розвитку спорту на території району та домовлялися про інші змагання — вже на пейнтбольному майданчику.

І, звісно, дякували Юрію Цікаленку за допомогу в організації турніру.

— Я сподіваюся, що цей турнір буде першим, але не останнім. І ще багато сільських футбольних команд зможуть заявити про себе. Я всіляко сприятиму цьому, — наголосив Юрій Цікаленко.

 

29 вересня 2012 року «Правда України» №23