Дав слово — виконав

20 червня Юрій Цікаленко навідався до районного дитячого будинку змішаного типу «Родина».

Цього разу, щоб перевірити як ви­конано його обіцянку.

Впродовж трьох днів працівники, відряджені Юрієм Володимирови­чем, займалися підвищенням ого­рожі навколо майданчика для міні-футболу.

І ось під вечір третього дня робо­ти підійшли до завершення. Завдяки зусиллям фахівців огорожа «ви­росла» на кілька метрів.

DSCF8452

DSCF8462

Хлопчаки — вихованці дитячого будинку — радо зустріли Юрія Цікаленка, котрий прибув до них на зус­тріч з фруктами та символічними для цього випадку подарунками -м’ячами.

Кілька ударів м’ячем у бік сусідів -огорожа справно виконує свої фун­кції. І діти, і директор закладу Галина Косовська, і Юрій Цікаленко зали­шилися задоволені побаченим.

— Цю роботу ми виконали разом із Олексієм Чеботарьовим, який надав нам необхідні мате­ріали, — розпові­дає Юрій Воло­димирович. А працівники моєї будівельної компанії, як бачите, цілком впоралися із поставленим зав­данням.

— Ви насправді — людина слова, -усміхаючись, дякує за допомогу Га­лина Косовська. — Нарешті ми буде­мо дружити із нашими сусідами, -жартує вона. — А то впродовж усього часу, відколи у нас  є цей майданчик, сусідам не було спокою через по­тужні удари наших юних футболіс­тів. А ви продемонстрували нам що таке вірність своєму слову. Цю якість не часто зустрінеш у нашому житті. Тож за цей урок Вам, Юрію Володимировичу, особлива подяка.

…Завершилася зустріч Юрія Цікаленка з вихованцями «Родини» дружним поїданням різноманітних фруктів та ягід, якими балує малечу та дорослих тепле погоже літо.

До речі, окрім огорожі навколо майданчика, спеціалісти Юрія Цікаленка встигли зробити та встанови­ти кілька зручних лавок на майдан­чику для відпочинку.