Юним футболістам тепер буде спокійніше

У День захисту дітей Юрій Цікаленко навідався  до районного дитячого будинку змішаного типу «Родина». Звісно, не з порожніми руками — з фруктами. Директор Галина Косовська гостинно показала депутату Київської обласної ради зак­лад. З великою цікавістю Юрій Володимирович оглянув домову церкву, що діє при дитячому бу­динку, поцікавився чи потрібна якась допомога.

DSCF8462

— Потрібна, — відповіла Галина Володимирівна. — Ходімо, я вам покажу.

Як виявилося, дитячий буди­нок «Родина» постійно маєкло­піт через… захоплення вихован­ців футболом. Адже дітям ця гра приносить невимовну радість, асусіди через це незадоволені.

— Річ у тому, що м’яч інколи ви­літає за межі майданчика, — жалі­ється Галина Косовська, — а сусі­ди ладні побити наших хлопців за це. Допоможіть: потрібно зробити так, щоб м’яч не вилітав за територію.

Юрій Цікаленко проблему зро­зумів і пообіцяв, що вже наступ­ного тижня до дитячого будинку приїдуть фахівці, які оглянуть майданчик та зроблять все не­обхідне, щоб раз і назавжди вирішити цю проблему.

Під час спілкування з Галиною Косовською Юрій Цікаленко по­обіцяв також влаштувати для вихованців дитячого будинку, котрі ще залишаються вдома, цікаву екскурсію. Галина Косов­ська зауважила, що діти давно мріяли відвідати Мгарський мо­настир, що знаходиться в Луб­нах. Тож вже найближчим часом на малечу чекає незабутня по­дорож.