Щасливі будьте,лікарі!

Напередодні професійного свята до медиків Києво-Святошинського району та Приірпіння з солодкими подарун­ками — тортами від ресторану «Рестоград Імперія» та приві­таннями прибув депутат Київ­ської обласної ради Юрій Цікаленко.

— Ці люди самовіддано рятують життя наших земляків, — говорить Юрій Воло­димирович. — Тому вважаю своїм обов’язком висловити їм свою щиру по­вагу.

Зустрічі з колективами медичних зак­ладів та установ відбулися в дуже теплій та приязній обстановці. Так, медики Вишневого, Коцюбинського, Боярки та інших населених пунктів з великим інте­ресом знайомилися особисто з Юрієм Цікаленком. Адже він дуже багато уваги приділяє розвитку соціальної сфери.

DSCF8257

DSCF8262

Зокрема,допомгає дитячим та медичним закладам.

— Ми дуже багато чули про вашу меценатську діяльність-  наголосив го­ловний лікар Києво-Святошинської ЦРЛ Василь Кравченко, дякуючи за увагу до своїх колег. -І дякуємо вам за те,що знайшли ча свідвідати нас осо­бисто.

—  Наша сьогоднішня зустріч припала на день, коли Православна Церква вшановує святого Агапіта Печерського, який також лікував тіла і душі лю­дей. Тож я і вам щиро зичу бути хорошим знаряддям у руках Божих і дару­вати хворим людям полегшення від ті­лесних страждань та зцілення, — таки­ми словами Юрій Цікаленко вітав ме­диків. І зичив всіляких гараздів, доброго здоров’я та особистого щастя. Ад­же тільки щаслива людина випромі­нює навколо себе світло та мир.