Допомога вчора,сьогодні та завтра

Саме так характеризує діяльність депутата Київської обласної ради та одного зі своїх парафіян настоятель Свято-Успенського храму, що в селі Круглик, отець Олександр Кандій.

— Ще не так давно храм мав не ду­же привабливий вигляд, адже дов­гий ча він використовувався не за призначенням — розповідає настоя­тель. — Але Бог обирає людей для виконання Свої волі. І один із них -Юрій Володимирович. Не так давно парафіяни стали свідками того, як за підтримки Юрія Цікаленка було відремонтовано вхідну групу храму. І ось — новий подарунок. Нещодавно центральний вхід до храму абсо­лютно преобразився. Білосніжний, особливо коли сідає сонце, бо вхід знаходиться із західного буку, фа­сад просто засліплює своїм сяй­вом.

DSCF8468

Юрій Цікаленко пообіцяв не зупи­нятися на цьому, аж доки увесь храм не набуде вигляду, достойного для проведення СлужбиБожої. Від імені усіх парафіян я висловлюю щиру вдячність Юрію Володимиро­вичу. Нехай Господь оберігаєйого та надихає на подальше служіння Богу і ближнім, — наголосив настоя­тель.